אתר האינטרנט https://hairmarket.co.il/ [עא1] ( “האתר”) המופעל ע”י הייר מרקט – מוצרי שיער (“הייר מרקט” או “החברה”) משמש כחנות מקוונת המתמחה בשיווק מוצרי שיער וטיפוח מקצועיים הנמכרים במספרות וחנויות מובחרות בלבד , אתר זה בעל מטרות מסחריות ומקוון לקניות דרך האתר למספרות וללקוחות פרטיים.

האמור באתר ובתקנון הוא בלשון זכר לשם הנוחות בלבד כל האמור באתר ובתקנון משתמע ומתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
2. לקוח יקר הוראות התקנון יחולו על כל שימוש ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באתר לכן חשוב לקרוא את הוראות התקנון במלואם ובעיון,תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך לבין “הייר מרקט” (ח.פ 318302965) , ביצוע רכישה באתר תהווה הסכמתך לתקנון זה.
3.הייר מרקט מאפשרת ללקוחותיה קניה נוחה וקלה במחירים אטרקטיביים מוצרים של מיטב המותגים המובילים בארץ ובעולם.
4. אין החברה אחראית על טיבם של חומרי השיער האחריות חלה על היבואן ו/או היצרן המוצר בלבד החברה משמשת כחנות מכירה של המוצרים ופועלת לפי חוק המכר עם קבלת מוצר מתבקש הלקוח לבדוק את תקינות המוצר במידה ויש פגם נבקש ליצור קשר עם השירות לקוחות בטלפון052-774112 ו/או 053-7177712 במידה והלקוח צודק נחליף את המוצר במוצר אחר ללא חיוב נוסף במשלוח.
5. במקרה של ביטול העסקה/החזרות החברה מתחייבת להחזיר ללקוח את כספו ככול הניתן באריזה המקורית. והוחזר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר.
6. אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, הנהלת החנות לא יכולה להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
7. כל המידע המופיע באתר לגבי המוצרים השונים הינו מידע כללי של היצרן/יבואן של המוצר , אין לראות במידע זה מידע רפואי או המלצה רפואית. אין לראות במידע שבאתר הבטחה לתוצאה , האתר לא יהיה אחראי לשום נזק שיגרם למשמש כתוצאה מקניה והסתמכות על מידע מהאתר או כל מקור מידע שקשור בישיר או בעקיפין לאתר.
8. החברה רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.
9. החברה רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת וזאת ללא הודעה מוקדמת.
10. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד יתכנו שינויים בגוונים המופעים בתמונה בשל תאורה בצילום
11. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
12. ההרשמה כמנוי מיועדת ומותרת לגילאי 18 ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.
13. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
14. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.
15. הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. החברה אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין המנויים.
16. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.
17. הנך מצהיר כי ידוע לך שלהחברה אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.
18. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של החברה.
19. החברה אינה אחראית לתוכן מודעות, “באנרים” או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
20. הימצאותם של קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.

אספקת המוצרים ומדיניות החזרות:

הייר מרקט מאפשרת משלוח של עד 7 ימי עסקים בשירות שליח עד הבית או לחילופין שירות איסוף מן אחד הסניפים בתיאום מראש .

הייר מרקט תפעל לספק את המוצר בהתאם לתנאי המכירה/אספקה הנקובים בעת הזמנת המוצר וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי , המחירים באתר כוללים מע”מ.
22. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה הזמנת המוצרים ואספקתם תתבצע בצורה הזו כל הזמנה המגיע ביום עסקים א-ה למעט ערבי חג וימי חג עד לשעה 12:00 תצא למשלוח מיד ביום העסקים שלאחר מכן במידה ואושרה הקניה והמוצר נמצא במלאי.
23. בנסיבות בהן האיחור נגרם בשל רשלנות בית העסק, לצרכן תעמוד הזכות לבטל העסקה ולקבל מלוא התשלום ששילם, או להמתין לקבלת המוצר, על פי בחירתו.
24. דמי המשלוח אינם כלולים בעלות המוצר המוצג הם ישולמו ע”י הלקוח במסגרת התשלום בגין המוצרים לשים לב לעלות המשלוח בהתאם לאזור החלוקה וכובד המוצר , הלקוח יוכל לבחור בין משלוח המוצרים לבית הלקוח או איסוף מן אחד הסניפים עלות המשלוח תפורט בקופת התשלם.
25. לקוח שירצה לאסוף את המוצר ישירות מהספק וזאת בתיאום מראש באשר לתאום מועד הייר מרקט 052-7741124 ו/או 053-7177712 מוסכם, כי במקרה של איסוף ע”י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.

הזמנה שגויה אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים הייר מרקט לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחנות בגלל פרטים מוטעים שנמסרו על ידך, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. לכן, אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים יש למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמין (כולל שם מלא, מספר ת.ז., כתובת ומספרי טלפון), כתובת למשלוח החבילה, צורת המשלוח המועדפת, ופרטי כרטיס האשראי.
27. הייר מרקט מבצעת בדיקות סדורות של פרסום מחירי האתר במידה ונפלה טעות ומחיר המוצר המפורסם אינו תקין רשאית הייר מרקט ליידע את הלקוח ולתקן טעות זו באתר הלקוח יוכל לבחור בין ביטול העסקה או לחילופין הסכמה על המחיר המתוקן.
רישומי המחשב של הנהלת החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
כתובות הסניפים של הייר מרקט שהיא הבעלים של האתר לצורכי תקנון זה וכל צורך אחר הינה כפר סבא ויצמן 104,כפר סבא ויצמן 72, תל אביב קינג גורג 31, פתח תקווה חובבי ציון 7, רמת גן ביאליק 36. טלפון: 052-7741124; 053-7177712.
תקנון זה עודכן לאחרונה בתאריך 31.05.2020וניתן לשינוי בכל עת ע”י הנהלת החנות על פי שיקול דעתה הבלעדי.
הנהלת החנות מאחלת לך קנייה מהנה!

 

הצטרפות לרשימת תפוצה
כל גולשי האתר (להלן “הגולשים”) אשר מזינים את כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלהם בטופס ההרשמה מאשרים בזאת לאתר לשלוח להם הודעות וחומר פרסומי מעת לעת. מנהלי האתר מתחייבים לא להעביר פרטים אלו לשום גורם צד ג’, למעט חברת הדיוור שאתה יש לאתר הסכם שליחת דואר אלקטרוני ומסרונים.

בעת שליחת מייל חוזר לבעלי האתר, שכתוב בה המלה “הסרה” בשורת הנושא, מתחייבים בעלי האתר להסיר את המייל שממנו נשלחה ההודעה באופן מיידי ולא לשלוח יותר מיילים לאותה הכתובת וביטול מסרונים למספר 052-7741124

הגבלת פרטיות
הייר מרקט לא תפגע בפרטיות הלקוח ותפעל בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1981.

הייר מרקט נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, הייר מרקט לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

לתשומת לבכם: במהלך ביצוע רכישה של מוצר או שירות באתר תתבקשו לבחור באישור תקנון זה במקום המיועד לכך ובכך הנכם מסכימים להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורכי קבלת הודעות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) לנוחיותכם בגין מבצעים והנחות באתר.

הייר מרקט מכבדת את פרטיותכם. אם אינכם מעוניינים לקבל הודעות על מבצעים והנחות מהייר מרקט, תוכלו לבטל את הצטרפותכם לרשימת התפוצה של האתר וכן תוכלו להסיר בכל עת את פרטיכם מרשימת התפוצה של האתר ע”י יצירת קשר במייל info@hairmarket.co.il  או לחלופין במספר 052-7741124

דעו: הסכמתכם לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) כאמור מהווה הסכמה לקבלת תוכן שיווקי הנוגע לכלל סוגי המכירות ולכלל פלטפורמות הפעילויות באתר.

הייר מרקט תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסרו לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים (כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו”ב) במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליכם אישית או יזהו אתכם.

בהסכמה לתקנון זה הייר מרקט תהא רשאית לשלוח הודעות ו/או מסרונים ומיילים דרך חברת צד שלישי.

משלוח ומסים:
המחירים באתר כוללים מע”מ על פי דיני ישראל. ככל שספר מסוים הוזמן על ידכם לחו”ל, ייתכן ויחולו עליו מסים ו/או היטלים ו/או תשלומים אחרים במדינה שאליו יסופק, וכל אלה יחולו עליכם בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם להוראות כל דין במדינה שאליה יסופק המוצר.

ביטול עסקה
ביטול עסקה על פי חוק הגנת הצרכן 1981, בתנאי שנשלח דואר אלקטרוני ובו דרישה לביטול העסקה לכתובת info@hairmarket.co.il ואו לנייד 0527741124 עם פרטי הרכישה, תאריך הרכישה ופרטים מזהים נוספים.

מדיניות החלפת מוצר:
אחריות על ספרים הנמכרים באתר:
האחריות על הספרים המפורסמים למכירה באתר רימונים, חלה על רימונים. במקרים שבהם יתקבלו תלונות על מצב במוצר, רימונים תפעל לפתור תלונות אלו.

ביטול עסקה:
ביטול עסקה מחמת פגם פיסי במוצר שהתקבל: ייעשה בהודעה בכתב, לכתובת דוא”ל info@hairmarket.co.il .ואו לנייד 0527741124  במקרה כזה, הייר מרקט תציע לקונה ספר אחר מאותו כותר, תחת הספר הפגום, או תחזיר לקונים, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה, את מחיר העסקה ששולם על ידו. רימונים לא תגבה דמי ביטול כלשהם, בכפוף להחזרת המוצר, על פי הוראות הדין.

ביטול עסקה שלא מחמת פגם פיזי במוצר שהתקבל: ייעשה בהודעה בכתב, לכתובת דוא”ל info@hairmarket.co.il  .ואו לנייד 0527741124  במקרה כזה, הייר מרקט תחזיר לקונה, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את מחיר העסקה ששולם על ידו, או תבטל את החיוב בשל העסקה, בכפוף להחזרת המוצר כמפורט להלן.

במקרה זה הייר מרקט תגבה דמי ביטול ומשלוח בשיעור שלא יעלה על 10% ממחיר המוצר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם.

על הקונה להחזיר את המוצר להייר מרקט באריזתו המקורית כשהוא במצב חדש: מוצר שלא נפתח, או שומש או נפגם בכל דרך שהיא, אריזתו במצב חדש וכיוצא באלו. מוצר שיוחזר במצב שאינו חדש לא יחייב את הייר מרקט בביטול העסקה.

תנאי ומועדי האספקה:
משלוח בישראל: דואר רשום באמצעות שליח עד הבית, בתוך 7 ימי עבודה מיום ההזמנה, ולרוב קודם לכן, הייר מרקט אינה אחראית לעיכוב במשלוח עקב תקלות משלוח שונות.זמני ההספקה עשויים להתארך מכל סיבה שהיא.


משלוח לחו”ל: בדואר אוויר. אספקת הספר בתוך 21 ימי עבודה. זמני האספקה לחו”ל עשויים להתארך מסיבות הקשורות בשירותי הדואר במדינת היעד, וכן בחגים, חופשות ומועדים אחרים במדינת היעד.

 

שתף

אהבתי

אהבתי טוען...
0
  0
  הסל שלך
  הסל ריק כרגעחזרה לחנות
   שלח ישירות לWhatsApp
   1
   יש לך שאלה ?
   יש לכם שאלה?
   נשמח לעזור לכם בכל בעיה, ולענות על כל שאלה :)
   %d בלוגרים אהבו את זה: